in , ,

Во домот на Здравко Чолиќ пристигна нов член (фото)

Домот на Здравко Чолиќ од неодамна доби нов член.

Постарата ќерка на пејачот, Уна Чолиќ како и нејзината сестра Лара не можеа да ја сокријат својата среќа, па на социјалните мрежи открија за што станува збор.

„Добредојде“ напиша Уна во описот на фотографијата на која е мало преслатко куче.

https://www.instagram.com/p/B_QezhBpDVE/?utm_source=ig_web_copy_link

Така во домот на Здравко Чолиќ пристигна ново домашно милениче односно француски булдог.

Ќерките на пејачот не открија како се вика новиот член, но сигурно уживаат во негово друштво.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

„Ролинг стоунс“ првпат по осум години објавија песна

Кога Брена нема помош од фризер… Сакаше да се пофали со стајлингот ама сите гледаа во нејзината коса (фото)