in ,

ВИДЕО: Запознајте ја личноста која го глуми Лара Корофт ликот на Томб Рајдер играта зад камерите

Camilla Luddington е личноста која ги глуми главниот лик на Томб Рајдер Лара Крофт зад 3Д камерите во сите делови на играта. Таа вели дека можеби е послесниот дел на Лара Крофт играта во која го глуми овој фамозен Гејминг лик. За повеќе погледнете го видеото.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Милица Тодоровиќ си најде откачена занимација во карантинот: Пејачката му ги офарба веѓите на татко и за да личел на Кеба, ама… (ФОТО)

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 23. АПРИЛ 2020 ГОДИНА