„Најпосле да ви покажам“: Ова е најмладата ќерка на славниот Раде Шербеџија (видео)


Познатиот актер Раде Шербеџија, кој неодамна отвори профил на Фејсбук по инсистирање на сопругата, ги изненади сите свои обожаватели со тоа што сними видео со својата ќерка Милица, што предизвика голем број на коментари на социјалната мрежа.

– Еве, дозволете ми конечно да ви го покажам мојот снимател … Ова е мојата најмлада ќерка Милица, која ја викам Мими … И, ако таа е мојот Хаклбери Фин, тоа значи дека сум уште Том Соер! – напиша тој во насловот.

Покрај Мими, Раде има уште четири деца, ќерките Лусија, Нина и Вања, и синот Данило.

Што снимаа Раде Шербеџија и неговата најмала наследничка, погледнете во видеото подолу.

Part 18. Moon River

Evo da vam pokazem napokon moga snimatelja.. To je moja najmlada kcer Milica, koju zovemo Mimi… I ako je ona moj Huckleberry Finn, to znaci da sam ja jos uvijek Tom Sawyer!

Geplaatst door Rade Serbedzija official op Zaterdag 18 april 2020

Извор: vistina.com.mk

Previous ВИДЕО: Оргиналот во споредба со миксот кој го направив од хитот на Тимбеленд
Next Милица Тодоровиќ за „Бекстејџ“ откри во кој македонски пејач била заљубена како дете (фото)