in , ,

ЗАЈЧИЊА КАКО ВЕЛИГДЕНСКИ МОДЕЛИ! (ФОТО)

0

Овој уметник од Дака, Бангладеш пред околу 7 месеци, посвоил две мали зајачиња и добил идеја тие да бидат негови модели. Тие се покажале како одлични модели кои се многу фотогенични. Погледнете како позираат за велигденската фотосесија.

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Како да ослабете без да станете од кревет?

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 16. АПРИЛ 2020 ГОДИНА