in , ,

ДОМА СО ЛЕА: Полнети шампињони

Леа во минативе две видеа снимаше како приготвува нешто, а во ова видео кое е најново можете да видите како приготви шампињони полнети со путер и друга смеса, Погледнете го сето тоа во ова видео.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Анастасија Ражнатовиќ отворено за порокот со кој се бори подолго време

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 17. АПРИЛ 2020 ГОДИНА