in ,

Анастасија Ражнатовиќ отворено за порокот со кој се бори подолго време

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ за време на пандемијата со коронавирусот престојува кај своето момче во Нови Сад. На овој чекор таа се решила бидејќи сакала да се изолира целосно од сите.

Таа за српските медиуми вели дека со мајка и Цеца секојдневно контактираат, а бидејќи и порано живееле одделно, не и е тешко што се наоѓа во Нови Сад.

ФОТО:АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ/ИНСАТГРАМ

Таа открила и дека повеќе го нема порокот со кој се борела неодамна.

-Година и половина не пушам цигари. Прво потполно престанав и тоа траеше три месеци, еден ден имав криза, па се вратив на нив. Тогаш поминав на алтернатива, па сега се уште сум на тоа. Се надевам еден ден ќе престанам и со електронските цигари, вели таа.

Таа во интервјуто за српските медиуми вели дека иако има совршено тело мора да внимава што јаде.

ФОТО:АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ/ИНСАТГРАМ

-Го постам целиот пост. Малку е тешко бидејќи јадам една иста храна. Јас постам од лични работи и убаво се чувствувам. Јас и кујната сме два различни света, но посна паштета и ајвар е доволен.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0

Руските дизајнери споделуваат како да направите ефтина маска од картон дома за борба против коронавирусот

ДОМА СО ЛЕА: Полнети шампињони