in ,

Mарјана Станојковска во бикини ги покажа своите атрибути, па откри што најмногу и недостига во карантинските денови

Иако до почетокот на летото и летните сезони останува нешто повеќе од два месеци, убавото и топло време не мами да излеземе некаде надвор или пак да посакаме да сме на некоја плажа.

Поради коронавирусот и пандемијата која владее во светот, под знак прашалник е дали ќе има одмори и кога. Меѓутоа, тоа не не спречува во нашата глава да си замислиме дека сме на некоја плажа.

На повеќето ни недостига летото, убавите времиња, прошетки….а и на македонската водителка Марјана Станојковска исто така и фали летниот период.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

Таа на социјалните мрежи сподели постара фотографија на која е облечена во црно бикини, а во прв план се нејзините горни атрибути.

На оваа објава таа ги истакна своите облини и уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните водителки.

„Да се вратиме на летните денови“ напиша Станојковска и истакна дека има желба за лето.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

Објавата за краток период доби повеќе од 3000 лајкови, а Марјана доби комплименти за нејзиниот изглед.

Се надеваме дека до почетокот на летото ќе заврши пандемијата и ќе може да заминеме на некоја егзотична дестинација.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15. АПРИЛ 2020 ГОДИНА

Сопругот на Пинк: „Коронавирусот ѝ ги нападна белите дробови, едвај дишеше“