in ,

Како да ослабете без да станете од кревет?

Се залежавте периодов? Не ви се станува од кревет? Ама сигурно не сакате да се поправите. Еве идеја како да вежбате додека си лежите во кревет.

Извор: kajgana.com

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Снимка од Италија ја трогна Лепа Брена – пејачката не можеше да ги задржи емоциите и се расплака среде емисија

0

ЗАЈЧИЊА КАКО ВЕЛИГДЕНСКИ МОДЕЛИ! (ФОТО)