in ,

Денот без шминка не поминува: Прва фотографија на Цеца од изолација (фото)

Пред неколку дена, фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ објави фотографија во време на изолација од синот Вељко и бремената снаа Богдана кои се наоѓаат во Тител.

Сега синот возвраќа во иста мера, па на својот профил на Инсатграм ја објави првата карантинска фотографија на мајка си.

ФОТО:ЦЕЦА РАЖНАТОВИЌ/ИНСТАГРАМ

Цеца е облечена во опуштено и релаксирано издание, но никако без шминка и накит.

Пејачката се забавува со крзнениот миленик, а коментарите за славната мама се редеа еден под друг.

ФОТО:ЦЕЦА РАЖНАТОВИЌ/ИНСТАГРАМ

Инаку, Цеца деновите во време на пандемија ги минува во својата вила на Дедиње.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ноне во домашна изолација си најде интересна занимација (фото)

Неколку чекори до сјаен изглед за вашиот утрински онлајн работен состанок