in ,

Ана Бекута во паника: Мрка бил во болница каде што има 90 пациенти заразени со корона?

Непосредно пред да започне пандемијата, Милутин Мркоњиќ претрпел инвазивен дијагностички метод на Институтот за кардиоваскуларни заболувања поради проблемите со срцето и крвните садови.

Потоа, Мрка редовно одел на контроли и се било во ред. Меѓутоа, неодамна беше објавено дека на истиот Институт има 90 пациенти и доктори заразени од корона, па Ана и Мрка се во паника.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ЈУТУБ

Постои можност Мрка дека е заразен од короната, а тоа и Ана да е во опасност, пишува ало.рс

„Ана е поисплашена од Мрка. Тој е сигурен дека се чувствува добро и дека не е заразен“ вели извор и додава:

„Мрка беше на контрола неколку дена пред да биде објавено дека има корона на Институтот. Тој тврди дека нема никакви симпотоми и верува дека бил на контрола еден, два дена пред да се појави вирусот во болница. Кога јавија дека во болницата на Дедиње има 90 заразени, Бекута почна да плаше. Таа веднаш почна да се грижи за Мрка, тој е добро, но постои паника. Ана станува среде ноќ и проверува дали Мрка спие, дали има температура. Многу е загрижена“ вели изворот.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 14. АПРИЛ 2020 ГОДИНА

Како да подгреете стојена Пица а да не се разликува много од пресната