in ,

Актерот од „Хари Потер“ го чека своето прво дете – ќе му го даде ли името по улогата што го прослави?!

Руперт Гринт, кој ја толкува улогата на Рон Визли во „Хари Потер“, од 2011. година е во врска со дваесет и осумгодишната Џорџија Грум.

Тие наскоро за прв пат ќе се најдат во улогата на родители, а како што наведуваат странските медиум, актерот побарал јавноста да ја почитува нивната приватност во овој период.

„Руперт и Џорџија се возбудени што очекуваат бебе и ве замолуваат да ја почитувате нивната приватност во овој период“, изјавија нивните претставници за медиумите.

https://www.instagram.com/p/B-1kXcGq1ZV/?utm_source=ig_web_copy_link

Патем, Руперт, на неговиот триесетти роденден, изрази желба да стане татко, но не знае дали, доколку има син, ќе го крсти по улогата од приказната во серијалот што го прослави.

https://www.instagram.com/p/B-1lEKppGuu/?utm_source=ig_web_copy_link

„Тоа е прилично добро име, но веројатно нема да му го дадам“, изјави тој пред тамошните медиуми.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ветеринарите предупредуваат: Еве на што треба да посветите особено внимание ако сте во самоизолација и имате мачка!

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 14. АПРИЛ 2020 ГОДИНА