Media archive

Videos


Јутуб проектот на супер симпатичната Јутуберка Леа наполни 1 година од својето постоење. Самата вели дека нејзините досегашни видеа со који им помага на тазе мајки е исто така и еден вид на нејзин мајчински сопствен дневник. Ако сакате да го погледате нејзиното ново видео које е специјално роденденско, погледнете го испод.

0 66

Новопечената пејачка Луна Ѓогани неодамна го објави својот прв сингл, насловен „Девети круг“. Иако не успеа да го добие првото место на Jутјуб трендинг листата, поради повеќенеделната доминација на соработката со Сенида, Џала Брат и Буба Корели, таа несомнено има песна која се слуша во целиот регион.

0 59

Леа од Дома со Леа доби огромен Чунга Лунга подарок. Еве го испод Видеото…

0 49

Леа зборува во ова Видео што треба да знаете пред или после да станете татко. Погледнете го сето тоа во ова Видео…

0 134

Македонец од Велес Ака Азирус стана про играч на познатата Хитмен 2 игра и Влезе во клубот на најпознати светцки Хитмен играчи. Веќе повеќе време е активен со играта Хитмен на неговијот Јутуб канал каде постира и аплаудира видеа од Хитмен контракти кои понекогаш сам ги прави или игра веќе постоечки. Погледнете неколку видеа испод… …

0 72

На Овните им недостасува мотивација, Ракот го чека поволен ден на работа, Јарецот може да се надева на позитивни пресврти, Рибите се нетрпеливи. ОВЕН Не сте доволно сконцентрирани и ви недостасува мотивација на работа, па може да бидете склони кон правење грешки.

0 113

На Овните им се отвораат нови можности, поволен период за Лавовите, на Вагите им е потребен годишен одмор, Стрелецот е задоволен со работата. ОВЕН Доколку успеете да ги остварите посакуваните промени, ќе ви се отворат нови можности кои позитивно ќе ве изненадат.

0 91

Летото е познато по љубовните авантури, но кога станува збор за следните три хороскопски знаци – тие ќе го имаат најдоброто лето досега! Овен: Флертувате повеќе од било кога Со Сонцето, Марс и Венера во вашата петта куќа на романтиката, харизмата и страста, поголемиот дел од месецот ќе бидете похаризматични од било кога.

0 125

Ракот е разочаран, Лавот има сериозна криза во бракот, Девицата ја чекаат интересни пресврти, Вагите треба да спортуваат. ОВЕН Кратко патување би можело да ви донесе некои позитивни промени и нови шанси на деловно поле. Ова е поволен период за емоции. Ако сте слободни, сега лесно можете да остварите ново познанство. Проблеми со грлото.

0 105

Овенот е креативен, Бикот сака промени, Шкорпијата има проблеми со респираторните органи, Вагата се чувствува добро. ОВЕН Вашата креативност ќе ви донесе добри резултати и промени на деловно поле. Ако ви се допаѓа личност родена во некој од воздушните знаци со неа ќе успеете да остварите долготрајна врска.

0 124