Posts in tag

Мода


Доколку редовно ги следите профилите за убавина на Инстаграм и сакате да знаете што има ново на ЈуТјуб кога станува збор за шминката, тогаш сигурно сте забележале колку често се појавуваат видео туторијали на тема природен изглед, шминка која изгледа како да немате шминка.

0 136

Повеќе не ве собираат омилените фармерки? Старата џинс јакна би сакале да ја освежите со некој детал? Не знаете што да правите со многубројните шорцеви? Во ова петминутно видео ќе ги добиете сте потребни одговори!

0 346