Posts in category

ХОРОСКОП


Стрелецот е разочаран, Рибите имаат нова работа, Бикот има врска на далечина, Шкорпијата ќе се смири со партнерот. ОВЕН Можеби ќе имате повеќе обврски од што сте навикнале и нема да ви биде лесно да излезете на крај. Доколку сте слободни, може да очекувате почеток на нова љубовна врска која би траела долго.Помали проблеми со …

0 137

Бикот се дистанцира од партнерот, Ракот го чека недоразбирање со колегите, Девицата има многу обврски, Јарецот го мачат хронични проблеми. ОВЕН Ве очекува ден во кој ќе успеете да се посветите на целите кои сте си ги задале. Отворено ќе ги покажете емоциите и очекувате саканата личност да го направи истото. Силни сте и здрави. …

0 145

Водолијата е емотивна, Рибите имаат проблеми на работното место, Вагата ја очекува заработка, Бикот има проблеми со стомакот. ОВЕН Ве очекува поволен период на работно поле, некои важни промени кои може да започнат сега. Доколку вашата врска беше во кризен период, сега ќе одлучите дали ќе останете заедно или ќе го прекинете односот. Склони сте …

0 172

Лавот има важни планови кои во наредниот период ќе успее да ги оствари. Шкорпијата посакува промена на работното место, Водолијата не е доволно посветена на партнерот. ОВЕН Можеби ќе направите некоја грешка на деловно поле. Внимавајте брзоплетоста да не ве чини многу. Не ви е лесно да бидете сосема искрени во комуникацијата со партнерот. Проблеми …

0 128

ОВЕН Може да очекувате сѐ да оди онака како што планиравте на деловно поле. Пред вас е добра фаза во која ќе бидете генерално задоволни. Доколку сте во брак можни се проблеми. Склони сте кон инфекции и воспаленија.

0 100

Близнаците денес ќе се докажат, Бикот ужива во спортот, Овенот чувствува пад на енергијата, Вагата се чувствува одлично. ОВЕН Денес ќе имате потреба да се ангажирате помалку околу работата бидејќи ви е потребен одмор. Посакувате нови познанства, подготвени сте да бидете поотворени во комуникацијата. Можен е помал пад на енергијата.

0 144

Бикот е љубоморен, Овенот енергичен, Ракот емотивен, Девицата нервозна, Вагата опуштена. ОВЕН Обидете се да ја избегнете неодлучноста во преземањето нови работни акции бидејќи тоа би можело да ви донесе некои нови проблеми на ова поле. Енергични сте и ви одговара да бидете во движење, да флертувате. Внимавајте на килограмите.

0 139

Поволен ден за Шкорпиите и Близнаците, Девицата ќе има недоразбирање со партнерот, на Рибите им се враќа старата љубов. ОВЕН Може да очекувате дека денес ќе слушнеете некои информации кои ќе ви бидат од големо значење за деловните одлуки во иднина.

0 156

Девицата е завидлива, Лавот чувствителен, Водолијата е несериозна, Бикот ужива во доброто здравје. ОВЕН Имате впечаток дека постои некоја виша сила која не ви дозволува да напредувате на начинот на кој посакувате. Ве очекува интересна комуникација со личност која сте ја запознале преку пријатели. Можни се проблеми со циркулација.

0 195

Лавот е нервозен, Девицата опасна, Вагата опуштена, Водолијата заведува, Рибите се неодлучни, Ракот емотивен. ОВЕН Не сте склони кон носење рационални одлуки, денес како со вас повеќе да владеат емоциите и некои импулси. Поволен ден за да го дефинирате односот со саканата личност. Поведете сметка за проблемите со органите со варење.

0 171