Posts in category

ВИДЕО


На снимката е дадено како куче го тегне детето за фунстанчето и не му дозволува да влева о водата за да не се натопи или удави. Ова е уште еден доказ дека кучињата се паметни и интелигентни животни. Сето тоа погледнете го во ова ВИДЕО…

0 66

Тинјеџерската серија „Беверли Хилс“ наскоро ќе го добие своето продолжение, а моментално со старата екипа се снимаат новите епизоди, потврди Габриела Картирис која фановите ги израдува со заедничко селфи. За жал, актерот Лук Пери кој се прогласи со улогата на Дилана, неодамна почина на 53 години.

0 111

Сите беа одушевени од брзата реакција на младиот Трент Александер-Арнолд при корнерот кој донесе 4-0 за Ливерпул, но малкумина се сетија на вистинскиот „виновник“ за овој погодок. Социјалните мрежи беа преполни со пофалби за момчето кое беше задолжено да ги собира топките и кое во тој момент се најде блиску до десниот бек на „црвените“.

0 146

Повеќето луѓе ги врзуваат патиките на еден, основен начин. Тоа што најверојатно многумина не го знаат е дека постојат многу начини на кои можат да го направат истото.

0 55

Во Кина смислија машина која е со вештачка вагина која се користи за донирање за сперма. Ова не е никаков виц или шега, тие машини навистина постојат во Кина во здравстени установи, а како додатен стимул за појака ерекција направена много реалистична вагина која може да се каже дека е попут вистинската. Сето тоа погледнете …

0 79

Кога станува збор за лупење компири, користењето конвенционални методи може да биде долготрајна и досадна задача. За среќа популарниот „Јутјубер“ Дејв Хакс има решение за тој проблем. Тој ќе ви покаже како да излупите компир за секунда…

0 75

Ова се животни кој по природа се од дивината кој не се за миленилиња, а овие луѓе успеа да ги припитомат. Овие луѓе имаат много голема доверба во нив и се понашаат спрема како да се работи за обилен миленик. Сето тоа погледнете го во ова видео.

0 178

Американецот Самсон Ли и неговата сопруга Кејли биле и повеќе од пријатно изненадени кога при обиколка на национален парк во близина на амеиканскиот град Сиетл виделе голема мечка, која, ни помалку ни повеќе, ги поздравила.

0 76

Кога ќе видите како овој човек имитира животни ќе се насмеете до солзи. Погледнете го видеото:

0 157

Роберт Рогаласки е личност која изработува лажни затворени дрва за мачки. Тоа го прави на маестрален и вешт начин кој сето тоа можете да го видите во ова Видео.

0 51