Posts in category

БЕЈБС


На интернет се појавија фотографии на кои пејачката Дара Бубамара се појави во „жешко“ издание.

0 149

Аргентинската пејачка и актерка Химена Барoн до неодамна беше во љубовна врска со Хуан мартин Дел Порто по што тој одлучил да ја остави, а како причина навел дека премногу му пречел нејзиниот сексапил од кој не можел да се сконцентрира на работата…

0 810

Пејачката и виолинистка, Андријана Јаневска деновиве престојува во Загреб –Хрватска. Таму не отиде приватно како турист, туку работно за да го снима својот најнов спот кој го најави на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм.

0 118

Памела Андерсон лани беше дел од француското издание на  “Dancing With The Stars”, или по наше „Танц со ѕвездите“, а видеото од нејзиниот секси настап со танчарот Максим Дерејмез неодамна го привлече вниманието на социјалните мрежи.

0 76

Секс аферата и скандалот со прељубата на српската фолк ѕвезда Јелена Карлеуша го крена Балканот на нозе…

0 419

Студените зимски денови по Нова Година, естрадата помалку ги користи за работа, многу повеќе за одмор и полнење на батериите.

0 151

Светски познатата пејачка Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека која го носи нејзиниот потпис.

0 683

Ако некој може нескромно да се пофали со одлични фотографии на социјалните мрежи, тоа без сомнеж е нашата позната ТВ водителка Лила Филиповска.

0 263

По сјајната сезона голманот на Црвена Ѕвезда реши да се одмори далеку од очите на јавноста па заедно со сопругата заминаа за Малдивите. Милан Борјан на својот Инстаграм профил објави дел од атмосферата таму, а фановите веднаш ја забележаа неговата понежна половина која беше облечена во бикини. Сепак на фановите најмногу впечаток им остави фотографијата …

0 751

Емина Јаховиќ ги сподели своите фотографии од празничната магија во нејзиниот дом, кој е луксузно украсен и со многу вкус за претстојните празници.

0 135