Posts in category

БЕЈБС


Инфлуенсерката Андреа Абели открила дека заработува по 2 милиони евра годишно од своите објави на Инстаграм. Таа е сопственичка на прилично голем задник со помош на кој заработува енормна сума на пари од само една објава. Андреа има 35 години и пред тоа се занимавала со веб дизајн кога сфатила дека всушност “седи на рудник …

0 70

Некогашната водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“, манекенката Мартина Михајловска во април се реалзираше во една од најубавите улоги – стана мајка. Имено, Мартина пред пет месеци на свет донесе ќерка за која го одбра името Алана. Радосните вести за приновата ги сподели нејзиниот сопруг Виктор Илоски, кој на „Инстаграм стори“ напиша:

0 57

Дефинитивно таа е една од „најлајкуваните“ девојки на социјалните мрежи. Причина поради тоа е нејзиниот изглед кој наликува на барбиките од детството.

0 64

Поранешната порно ѕвезда Миа Калифа откри колку пари има заработено од порно филмовите кои ги сними пред 5 години, а нејзините обожаватели се шокирани од износот. Во порно индустријата беше само три месеци, но и понатаму е едно од најголемите имиња во неа. 26-годишната Миа Калифа тврди дека заработила само 12.000 долари додека работела во …

0 67

Некои познати личности се покажуваат од страна која наликува како да не се создадени за тој вид на шоу бизнис. Елена Ристеска во последно време вади и пушта во јаност некои слики кои се повеќе комични за тоа што го нема содветното тело за да се слика и презентира на тој начин како го прави …

0 207

По многуте концерти кои ги имаше низ земјава со албумот „Извор“, Каролина Гочева како и повеќето се препоушти на летна релаксација, секако заслужено и задоволна од претходниот напорен период кој го имаше на музички план. Но кога се во прашање рекламите за некои модни брендови за облека и накит, Керол воопшто не направи пауза,

0 102

Презентерката на временската прогноза на „ТВ Телма“, Елена Манојловски секогаш елегантна и стокмена, ама и привлечна, атрактивна, сексапилна е дамата заради која велат дека гледаноста на Метео на Телма пораснала со нејзината појава на ТВ екранот.

0 115

Александра Накова како минуваат годините така е се’ позгодна, посекси, попривлечна, поатрактивна… И Кога е закопчана до грло, а особено кога е разголена до гола кожа.

0 123

Таа е вистинска дама која секое утро ги води гледачите низ утринската програма „Ја сакам Македонија“. ТВ водителката Јована Стојменовиќ освен на телевизија, понекогаш можеме да ја видиме и како чекори на модните писти, љубов која остана перманентна кај неа. Јована периодов одмора од рабата и ги полни батериите на летен одмор во грција, од …

0 157

Секое лето социјалните мрежи се преплавени од жешки и секси фотографии од познатите Македонки. Некои „бомбардираат“ секојдневно во разни модели на бикини, а други пак можеби ќе објават една фотографија, но ќе направат вистински хаос со истата.

0 182