НАЈНОВИ НОВОСТИ

НОВИ НОВОСТИ

ПРОЧИТАЈТЕ НЕШТО НОВО

Учесниците во реалното шоу „Задруга2“, минатата ноќ ја минаа во базен, а Луна Ѓогани го почести своето момче Mрко Миљковиќ со опасно жежок танц. Луна беше во мокра маичка и танга бикини, а во еден момент толку многу се опушти што не само на Марко туку и кај останатите момци и оние што гледаа на …

0 181

Сите бегаат од змијите а тој направи дури селфи со кобрата како стои исправена и гледа кон него. Се чудам на храброста што ја има овој човек кој што успеа да се слика со кобрата за што немам доволно информацији дали потоа го има нападнато или го каснато. Погледнете ја сликата испод… loading…

0 87
НАЈГЛЕДАНИ

НАЈГЛЕДАНИ НОВОСТИ ОВА НЕДЕЛА

Разголена фотографија на Здравко Чолиќ осамна на Интернет: Не ни чудо што жените и денес лудуваат по него (ФОТО)

ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ОД НАЈПОПУЛАРНИОТ МАКЕДОНСКИ ОНЛАЈН АСТРОЛОГ!

Балканската естрада без шминка: Како изгледаат најголемите женски ѕвезди во природно издание? (фото)

ДИЗАЈНИРАН Е ПРВИОТ „БЕСКОНЕЧЕН БАЗЕН“ СО ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД ОД 360 СТЕПЕНИ

Сите дознаа дека Кили стана дедо, ама ретко кој знае кој прв ги проба мекиците: Во прегратка со власта или старо пријателство? (ФОТО)

Александра Пријовиќ откри кои критериуми треба да ги исполни дадилката на нејзиниот син

ПОСЛЕДНИ НАТПИСИ ОД КАТЕГОРИЈАТА ФОТО

ФОТО ГАЛЕРИЈИ

Од невниманје и рутина некој луѓе забораваат на своја безбедност а и на луѓето што се наоѓаат околу нив. На овие слики можете да погледнете луѓе кој што заборавија на безбедноста: loading…

0 101

Породувањето е болно, заморно, тешко, а отсега, гламурозно? Жените ширум светот ги контурираат своите лица додека имаат контракции следејќи го тековниот тренд кој вклучува шминка пред породувањето. loading…

0 148

MENU

Back