ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВОЗАБАВА

ЗАПОЗНАЈТЕ ГО ВАЛИ, ЗАЈЧЕТО СО НАЈДОЛГИ И НАЈСЛАТКИ УШИ НА СВЕТОТ

Да ги ставиме слатките кучиња и мачки на страна само на кратко и да им обрнеме внимание на неодоливите зајчиња. Овие крзнени преслатки животни изгледаат како памучни топки, а нивната долга волна е заслужна за неверојатниот сладок изглед.

Запознајте го Вали, зајакот кој живее во Масачусетс, САД и вљубете се уште на прв поглед.

За да ги видите сите слики кликнете на наредниот линк: ЗАПОЗНАЈТЕ ГО ВАЛИ, ЗАЈЧЕТО СО НАЈДОЛГИ И НАЈСЛАТКИ УШИ НА СВЕТОТ

Извор: srekja.mk

Leave your vote

-2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close