ЛАЈФСТАЈЛСПОРТФУДБАЛЏЕТСЕТ
Trending

Георгина му купи на Роналдо роденденски подарок вреден 180 000 евра (фото)

Кристијано Роналдо на својот „Инстаграм“ откри дека му е роденден, а потоа откри како го прославува со најблиските.

Меѓутоа, и свршеницата на Роналдо откри како му го разубавила овој ден.

Георгина на својот свршеник му купила подарок, за каков сонуваат многу мажи.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Кристијано од својата избраничка доби нов скапоцен автомобил џип. Станува збор за луксузен џип теренец „мерцедес АМГ Г 63“, кој чини 180.000 евра.

ФОТО: ПРОФИМЕДИА

Под видеото на кое Герогина му го покажува џипот на Кристијано, таа напиша:

„Честитки на човекот на мојот живот.“

Видеото погледнете го тука

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close