ЖИВОТИНСКО ЦАРСТВОЗАБАВАФОТО

Може да спиете во прозирна купола опкружена со слонови во Тајланд

Тајланд е познат по својата прекрасна природа, неверојатен животински свет и релаксирачко тропско време, што го прави совршена дестинација за одмор за љубителите на отворено. Да ги приближат патниците уште поблиску до природата, има одморалиште кое ви дозволува да останете во куполи, буквално. Лоциран во северниот дел на Тајланд, „Златниот триаголник“ од „Антанта“ камп и одморалиште привлекува разгледувачи со нивните уникатни прозирни големи куполи со прекрасен поглед кон областа населена со слонови.

Погледнете го сето тоа долу испод…

Leave your vote

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close