БЕЈБСЗАБАВАФИЛМ
Trending

Бурџу, саканата на Осман од „Истанбулската невеста“ е „риба ипол“ во бикини (фото)

Ебру Шихин, младата турака актерка и модел, гледачите имаа можност да ја запознаат неодамна од улогата на Бурџу во популарната турска серија „Истанбулската невеста“.

Таа е ќерката на адвокатот и поранешна љубов на Есма султан, која се заљубува во еден од нејзините синови- Осман.

ФОТО:ЕБРУ ШАХИН/ИНСТАГРАМ

Ебру е препознатлива по својата кадрава коса, а освен со глумата се занимава и како модел.

Доста е активна на социјалните мрежи, од каде може да се видат активностите од нејзиниот приватен живот, меѓу кои и фотографии на кои е во костим за капење.

Погледнете ја специфичната убавина на оваа позната Турчинка:

ФОТО:ЕБРУ ШАХИН/ИНСТАГРАМ

ФОТО:ЕБРУ ШАХИН/ИНСТАГРАМ

ФОТО:ЕБРУ ШАХИН/ИНСТАГРАМ

ФОТО:ЕБРУ ШАХИН/ИНСТАГРАМ

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close