ВИДЕОЗАБАВАМАКЕДОНИЈАНОВОСТИ
Trending

ОХРИЃАНЕЦ НА КРЕАТИВЕН НАЧИН ЈА ЗАПРОСИ СВОЈАТА ДЕВОЈКА НА ВОДИЦИ! (ВИДЕО)

Марјан Лаброски од Охрид одлучи на денешниот голем христијански празник да ја запроси својата девојка Катерина на еден уникатен и креативен начин. Нека им е вечна љубовта, а во продолжение погледнете како изгледаше тоа!

Извор: srekja.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close