ЛАЈФСТАЈЛЏЕТСЕТ
Trending

Ова е менито на Ана Николиќ: Еве како пејачката ослабе 35 килограми

Пејачката Ана Николиќ по породувањето долго време се бореше со вишокот на килограми, а сега конечно успеа својата линија да ја доведе до совршенство.

Имено, Ана изгубила 35 килограми така што редовно вежбала, но и се ставила на посебен начин на исхрана.

Како што пренесува „Информер“, Ана за појадок бира 2 до 3 парчиња интегрален леб, а со тоа пие чај за исфрлување на вишокот на течности. За првата ужинка јаде два портокала, а за ручек пилешко бело месо од 500 грама и  зелена салата со рокула, како и чиа семе.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Друга ужинка и е кисело млеко со краставици, а за вечера Ана јаде две пастрамки и салата. Со ваков начин на исхрана, многу вежбаше и пиеше еден препарат за слабеење, пишува „Информер.рс“.

Инаку, Ана Николиќ моментално ужива на егзотични дестанции каде што ја покажа своја совршена фигура, а друштво и прави нејзината ќерка Тара со која ја доби од бракот Стефан Ѓуришиќ Раста.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close