ВИДЕОЗАБАВАФИЛМ
Trending

Бизарен бакнеж: Шарлиз Терон откри како изгледал најлошиот љубовен состанок (видео)

Холивудската актерка Шарлиз Терон гостуваше кај Џими Кимел каде што освен за своите професионални успеси, зборуваше и за својот приватен живот.

Одговарајќи на прашањето за нејзиниот најлош љубовен состанок, Шарлиз се расплаче од смеа.

Таа имала 20 години кога била на вечера со едно момче. Подоцна, кога ја однел до дома, актерката му дала до знаење дека сака да го бакне.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

„Почнавме да се бакнуваме и беше добро“, вели актерката и додава дека момчето побарало од неа да се бакнува со неговиот нос.

„Се колнам, никогаш нема тоа да го заборавам. Никогаш не запознав некој кој сака да се бакнува со нос“ вели актерката.

Водителот не се воздржал па ја прашал како заврши состанокот и дали навистина ја исполнила неговата желба.

„Ми беше навистина убаво со него и не сакав да ја уништам атмосферата, па кратко го бакнав н носот“, открила актерката и додала дека тој не бил задоволен со нејзината постапка и побарал таа навистина да се бакнува со неговиот нос

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close