БЕЈБС
Trending

Рита Ора ја покажа тетоважата на интимното место (фото)

Популарната пејачка Рита Ора (29), 2020 година ја дочека на јахта и секојдневно ги честеше своите фанови со фотографии во бикини, а така продолжи и во првата половина на јануари.

Рита овој пат позираше во проѕирен жолт фустан додека на плажа снимаше реклама за еден бренд на облека чие заштитно лице е подолг временски период.

Ветерот и го крена фустанот на пејачката, а под него го покажа бодито кое го носи. Меѓутоа, тоа не е се, Рита ја покажа и тетоважата во интимната зона.

Погледнете

ФОТО: ПРОФИМЕДИА

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close