БЕЈБСЛАЈФСТАЈЛЏЕТСЕТ

Цеца се соблече да плива во базенот, па на сите им го разубави денот! (ВИДЕО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ ретко се појавува во провокативни изданија во јавноста, но сега таа направила исклучок.

Пејачката се соблекла во едноделен бел костим за капење и покажала линија на која и најзгодните тинејџерки ќе и завидуваат.

Таа на Инстаграм објавила фотографија на која влегува во базенот, а сите се воодушевени од тоа како изгледа пејачката на 46-годишна возраст.

Погледнете ја снимката кога српската фолк дива ќе се соблече да плива во базенот, за да ви се разубави денот!

Видеото можете да го погледнете на следниот линк: Цеца се соблече да плива во базенот, па на сите им го разубави денот! (ВИДЕО)

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close