БЕЈБСЛАЈФСТАЈЛМОДА И УБАВИНА

Каде да гледаме… во хеленките, автомобилот или стамачните?: 3 милиони лајкови за новата фотографија на Џеј Ло

Пејачката и актерка која е номинирана за „Златен глобус“ за улогата на Рамона во филмот „Hustlers“, Џенифер Лопез, повторно го „запали“ Инсатграм.

Славната убавица позираше на паркинг пред куќата и напиша дека е „топло за Божиќ“, по што почнаа да се редат коментари.

Прво –паркингот изгледа како таков пред нејзиниот дом, со скапи автомобили на нејзино име, второ- позира во црвени хеланки и топ, покрај црвено Порше.

ФОТО:ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ/ИНСТАГРАМ

„Вака изгледа жена од 50 години која родила две деца и ги одгледува и деката на свршеникот. Толку“, гласи само еден од коментарите.

Од приложеното одлучете самите каде ќе гледате – во хеленките и задникот, стомачните или бесниот автомобил.

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close