ЗАБАВАЗАБАВНОФОТО

Протече фотографија од Меган Маркл од средношколските денови, еве како изгледала на 16 години

Неодамна на „Инстаграм“ се појави фотографија од Меган Маркл од средношколските денови, а нејзините фанови не можат да веруваат дека воопшто не се променила.

Имено, на фотографијата Меган има 16 години и позира пред новогодишно дрво заедно со нејзиното тогашно момче Луис Сегур.

Меган на фотографијата изгледа весело и е насмеана, облечена во светкав, црн фустан, а многумина коментирале дека таа изгледа целосно исто како и денес, без оглед на тоа што сега има 38 години.

„Некој да ми каже дека фотографијата е направена претходната година би поверувал“, „Тогаш не знаеше дека ќе стане принцеза“, „Дали старее воопшто?“,  се само некои од коментарите.

ФOТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

За потсетување, Меган Маркл е во брак со принцот Хари, а оваа година тие станаа родители на нивниот наследник Арчи.

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close