ЛАЈФСТАЈЛНОВОСТИСВЕТЏЕТСЕТ

Синот на Хју Хефнер се откажа од „Плејбој“, ќе биде воен пилот

Купер Хефнер (28), син на починатиот Хју Хефнер, на својот твитер-профил напиша дека отсега ќе им служи на својата земја и на своето општество.

Купер се откажа од „Плејбој“ за да почне своја сопствена медиумска империја, а сега се приклучи на Air Force. Тој се откажа од своите планови да лансира дигитална платформа за милениумци за да биде пилот на военото воздухопловство преку океанот.

Синот на Хеф вели дека ја напушта Stag and Hefner Media Corporation за да ѝ служи на својата земја.

Купер е еден од двата сина што Хју ги има со својата втора сопруга Кимберли Конард. Тој го презеде „Плејбој“ во 2016 година кога татко му имаше здравствени проблеми и ја врати голотијата во ова списание./Makfax

Извор: centar.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close