ЛАЈФСТАЈЛЏЕТСЕТ

Се пишуваше дека е поради пари: Луна Ѓогани ја откри причината за крајот на врската со Марко

Пред неколку дена Луна Ѓогани (23) и Марко Миљковиќ (36) ставија крај на нивната љубовна романса, а по гласините дека раскинале поради пари, се огласи Луна.

Таа тврди дека парите никогаш не биле клучни во нејзината врска со Марко, но дека раскинувањето е најдобрата опција за двајцата.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ЛУНА ЃОГАНИ

– Морам да одговорам за пишувањето за Марко и за моето раскинување. Во нашата љубов, парите никогаш не биле клучни. Раскинувањето нема никаква врска со недостаток на љубов, пари или слично, ние едноставно решивме дека така е подобро – изјави Луна за српски „Ало“.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ЛУНА ЃОГАНИ

– Секој што ќе плука по Марко или ќе напише нешто грдо за него во групи, коментари, ќе биде блокиран. Мојата реална поддршка не функционира така, благодарам. Ве сакам луѓе мои! – напиша Луна на својот Инстаграм профил, а со тоа стави крај на шпекулациите.

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close