ВИДЕОЗАБАВА
Trending

Вељко Ражнатовиќ обожава да ја снима бремената сопруга дома по пижами и без шминка (видео)

Вељко Ражнатовиќ покажа што прави неговата сопруга во текот на нејзините труднички денови и ги изненади своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Тој ја сними Богдана како игра на компјутер, а кога виде што прави Вељко, тазе нневестата започна да се смее.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Фановите му порачаа дека сакаат почесто да ја објавува Богдана, а особено го пофалија нејзиниот изглед, иако носи пижами и нема шминка.

Во едно интервју неодамна, Вељко откри дека неговата сопруга е малку „кенкава“ и разгалена во бременоста, но дека тој за неа би направил се’.

Видеото моќете да го видите на наредниот линк: Вељко Ражнатовиќ обожава да ја снима бремената сопруга дома по пижами и без шминка (видео)

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close