Поелегантни и помодерни од свадбата: Цеца и Анастасија излегоа во провод и ги собраа сите погледи


Светлана Цеца Ражнатовиќ пред 10 дена стана свекрва односно нејзиниот син единец се омажи со неговата избраничка Богдана Родиќ.

Двете пејачки првпат по свадбатаи се појавија  на концерт на нивниот колега Адил, а од прв ред  уживаа во песните и хитовите на овој пејач.

ФОТО: ПРИНТСКРИН

Цеца за оваа пригода беше закопчана до грло во капут со црно бело крзно, додека нејзината ќерка на себе имала долг капут и виолетова кошула под капутот.

По концертот, тие заминале на забава на еден естраден магазин каде што уживале до доцните вечерни часови.

ФОТО: ИНФОРМЕР

За потсетување, Анастасија и Цеца на свадбата кај Вељко се појавија во многу скромни и едноставни изданија, а многумина го критикуваа нивниот изглед истакнувајќи дека од нив се очекувало многу повеќе.

Извор: vistina.com.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous Видео: Рапување уз вијолина
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4. ДЕКЕМВРИ 2019 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *