Видео: Рапување уз вијолина


Мора да се каже дека ова е оригинална идеја и што е најдобро добро звучи. Погледнете го сето тоа во ова видео…

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous Не е лесно да си и мајка и манекенка: Катарина Ивановска со дете во теретана (фото)
Next Поелегантни и помодерни од свадбата: Цеца и Анастасија излегоа во провод и ги собраа сите погледи

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *