Љубомир Пепиќ и Пане Стојанов Liverpool F.C VS Bayern F.C – 3 : 4


По неколку дена пауза јас и Пане снимивме нов стрим во кој јас играв со Ливерпул а Пане со Бајерн на новaтa FIFA20 на PS4.

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous Дали се ближи крај на Симсонови?
Next Снаата на Цеца била репрезентативка на Србија: Богдана Родиќ била голем талент, но преку ноќ и без образложение се откажалка од кошарката (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *