Дали се ближи крај на Симсонови?


Серијата „Симпосон“ е при крај. Тоа го кажа Дани Елфман, композиторот на познатата музичка најавна шпица на серијата „Симпосон“

„Па, од она што го слушнав, се ближи до крајот“, рече Елфман, пренесува Independent.

Авторот исто така додава дека тој никогаш не очекувал серијата да трае толку долго.

Симпсонови, создадени од Мет Гронинг, започнаа да се емитуваат во 1989 година а сега ја емитуваат 31. сезона.

Веќе некое време се шпекулира дека Фокс може да престане да емитува …

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous ЌЕ ВЕ ПOЛA3AТ MOPНИЦИ: Орел со големина на човек е нaјмоќната птица во светот
Next Љубомир Пепиќ и Пане Стојанов Liverpool F.C VS Bayern F.C - 3 : 4

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *