Вељко Ражнатовиќ откри на колку години ја изгубил невиноста: „Беше трауматично“ (видео)


Вељко Ражантовиќ пред една недела официјално стапи во брак и заплива во брачните води со неговата избраничка Богдана Родиќ.

Веќе некое време тој е главна тема во медиумите, но неговиот приватен живот отсекогаш бил интересен за јавноста посебно затоа што е син на голема фолк ѕвезда.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

Па, така вистински хаос настана пред неколку години кога Вељко проговори за својот прв сексуален однос.

Имено, Вељко гостувајќи во емисијата „Амиџи шоу“ призна дека првото  сексуално искуство било трауматично и дека девојката од него била постара неколку години.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ЈУТУБ

„Не беше убаво искуство, беше трауматично“ изјави Вељко и додава:

„Имав 12, 13 години, а таа 16. Тоа се случи во машки тоалет, а потоа веднаш и се јавив на мајка ми и кажав: „Мамо се случи“, раскажа тогаш Ражнатовиќ во „Амиџи шоу“.

За потсетување, Вељко и Богдана следната година ќе станат родсители на нивниот син кој ќе се вика Жељко.

Извор: vistina.com.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous Стартува покачената минимална плата, ќе предизвика ли пораст и на другите плати?
Next Какви видови на привлечност постојат?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *