На Плејштејшен сторот ги намалија игрите за 60 посто денес за Блек Фрајдеј


На Плејштејшен сторот од вчера за овој блек фрајдеј 2019 ги намалија игрите за 60 проценти, така да кој има кредитна картица ќе може евтино да си помине. Така да новата FIFA20 која се продаваше за 70 евра сега денес ќе можете да ја кушите за 45 евра. Единствената мана на Плештејшен сторот е што ја памти картицата и не можете да ја тргнете, но за среќа некои банки функционираат преко мобилен и потврда на трансакцијата, така да може да се каже дека е безбедно.

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 23-24 НОЕМВРИ 2019 ГОДИНА
Next Што ќе содржи свадбеното мени и порцијата од 75 евра по човек за свадбата на синот на Цеца: Патка прелиена со сос од боровинки, лосос со кокосово млеко, шампањско „Моет“…

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *