ЗАБАВАЛАЈФСТАЈЛМУЗИКАЏЕТСЕТ

Пејачката 20 години ги носи истите гаќички, кога треба да се појави на сцена! (ФОТО)

Познатата српска поп-рок пејачка призна дека има невообичаен ритуал секој пат кога ќе треба да се појави на сцената.


Имено, Ана Станиќ откри дека има „среќни гаќички“  што ги носи на своите настапи, а она што е уште поинтересно е колку таа долна облека долго и трае.


„Повеќе од 20 години, но јас нив ги носам само на концерти. Фантастично е што тие се’ уште цели“ – изјавила Ана и преку смеа додала: „Тие се црвени со срце“!

Дали Ана Станиќ ја зборува вистината или нашла интересен начин да си направи дополнителен маркетинг, само таа знае.

Од позиција на публика тешко е да се утврди дали е или не е тоа точно, зашто Ана речиси на сите настапи на сцената се појавува во фармерки или панталони!

Извор: vistina.com.mk

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close