БЕЈБСВИДЕОЗАБАВАЗАБАВНО

Седи на рудник од пари: Андреа годишно заработува милиони евра поради својот огромен задник (ФОТО+ВИДЕО)

Инфлуенсерката Андреа Абели открила дека заработува по 2 милиони евра годишно од своите објави на Инстаграм.

Таа е сопственичка на прилично голем задник со помош на кој заработува енормна сума на пари од само една објава. Андреа има 35 години и пред тоа се занимавала со веб дизајн кога сфатила дека всушност “седи на рудник со богатство”.

Газлестата инфлуенсерка која работи и како плус сајз модел има повеќе од 3,1 милион следбеници и вели дека се разликува од другите инфлуенсерки поради својата искреност.

 

Таа не крие дека го зголемила задникот по хируршки пат и токму поради својата искреност тврди дека луѓето ја следат и ја сакаат.

Извор: vistina.com.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close