НА НИКОГО НЕ МУ СЕ СИМПАТИЧНИ: 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КОИ АСТРОЛОЗИТЕ ГИ ОПИШУВААТ КАКО НАЈИРИТИРАЧКИ!


Стрим во живо на FIFA 19 на PS4 со DJ Ljupce1982:

Watch live video from ljupce1982 on www.twitch.tv

 

Луѓето родени во овие хороскопски знаци се шампиони во нервирање на другите луѓе..

Толку се напорни што понекогаш не можат ни сами себе да се поднесат.

Шкорпија

Во нивниот свет, другите се секогаш виновни. Тие се водени од мислата дека другите ќе ги разочараат и ќе ги изневерат. Секогаш се на штрек, до тој степен што ја нервират околината. Компромисот за нив е непознат збор.
Многу долго ги паметат сите лоши работи што им ги направил некој и секогаш се подготвени да возвратат со иста мера.

Јарец

Јарците се сигурни и убедени дека се најдобри во сè. Ако тие се прашуваат, нема попаметна и поинформирана личност од нив. Тие не сакаат неодговорни и непрецизни луѓе. Кога таква личност ќе се најде во нивна близина, јарците ќе бидат многу непријатни.

Девица

Девиците најмногу внимаваат на нередот, нечистотијата и нелогичноста, така што во секој момент наоѓаат нешто што им смета и ги вознемирува. Тие воглавно се добро информирани, поради што стануваат многу бесни кога ќе се соочат со незнаењето на другите луѓе.

Мартин М. | Среќа.мк

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9. ОКТОМВРИ 2019 ГОДИНА
Next Цената на Елмас драстично скокна по одличните игри за Наполи (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *