Драма во велешки ресторан: Мажот и ја фрли бурмата на вереницата- “Ти ли мене ќе ме изневеруваш”


Ни пристигна анонимно писмо од А.М 27 години од велес кој раскажува случка од велешки ресторан.

“Додека пиевме пиво со другарите во ресторан дојде еден дечко околу 30 години и почна да се дере на цел глас.

Ти ли мене ќе ме вараш сељанко една како не ти е срам, ја извади бурмата и ја фрли на една девојка која му беше вереница или жена. Употреби уште неколку пцовки и искочи. Девојката почна да плаче и истрча во тоалет со другарката која ја тешеше” – стои во анонимното писмо.

Извор: digitalnews.mk

loading...
Previous Тамара ги надмина сите очекувања, со тоа што доби признаније за најдобар лајф вокал
Next Ужас на турнитот во Токио: Трагедија во тимот на Новак Ѓоковиќ

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *