Елена Ристеска на новите слики повеќе изгледа комично него ли сериозно


Некои познати личности се покажуваат од страна која наликува како да не се создадени за тој вид на шоу бизнис. Елена Ристеска во последно време вади и пушта во јаност некои слики кои се повеќе комични за тоа што го нема содветното тело за да се слика и презентира на тој начин како го прави на нејзините последни слики кои ги објави на инстаграм. Тоа е мое мислење и мислам дека не сум во грешка но секој маж има различен вкус. Еве што напиша порталот вистина.ком.мк за најновите слики на Елена Ристеска…

Кога доѓа крајот на летото, речиси сите се некако со иста мисла дека брзо поминало. Изминатите неколку месеци надвор беше жешко ама исто така и на социјалните мрежи од многуте летни и секси фотографии кои ги објавуваа познатите.

Од топлес, танга бикини, бујни предници за машала, но и мускулести машки тела, па секој можеше да „исплакне очи“.

Пејачката Елена Ристеска ова лето 2019-то како да не сакаше многу да открива за тоа како би поминува летните денови, па на својот профил на Инстаграм најчесто објавуваше ретро летни фотографии, пред се од оние кога летуваше на грчкиот остров Миконос кој и е омилен.

Но, сега кога ги восприемаме последните летни сончеви зраци, Еленче за промена одлужи да ја подгрее атмосферата на социјалната мрежа.

Имено, таа објави фотографија на која е легната и ужива во една луксузна вила во Грција, а глетката во нејзиното тело стегнато во бел костим за капење, предизвика воодушевување кај обожавателите и следбениците.

Елена е една од ретките природни убавици на естрадата, па кога ќе се разголи и ќе го нагласи деколтето, нејзиниот сексапил не поминува незабележано.

Иако не „ бомбардираше“ цело лето со разголени фотографии, овие две се сосема доволни и експлозивни за да надоместат.

фото:инстаграм/елена ристеска

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 13. СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА
Next СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 14-15 СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *