Сликата на Елена Ристеска се најде на Инстаграм профилот на Ријана


Според она што го пишува Македонскиот портал Вистина.ком.мк сликата која ја обајви Елена Ристеска на свој Инстаграм профил на која беше нашминкана и сликана со познатата линија на мега популарната Ријана FentyBeauty, верувале или не се најде на Инстаграм на Инстаграм профилот за линијата на Ријана 

Порталот исто така напиша дека ова бил почетен чекор за свтска слава на Елена, но за да се биде свтска пејачка ѕвезда  не е потребно само да се биде симпатичен него е и потребно да се има над просечен талент за пеење кој според мене а можеби и други Елена го нема доволно, а тоа е нешто што го нема успеано и големијот Тоше Проески кој можеби ќе успееше ако имаше доволно прилика, а харизмата што ја имаше тоше Елена ја нема доволно. Не грешам мислам така да ако успее Еелена да биде светцка звезда што мислам дека нема да се случи и посакувам од име на сите а и моје много среќа.

 

 

 

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11. СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА
Next Фактори кои можат да му наштетат на имунолошкиот систем

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *