Секси сењорита: Каролина иако нема силикони нејзиното длабоко деколте мами воздишки (фото)


По многуте концерти кои ги имаше низ земјава со албумот „Извор“, Каролина Гочева како и повеќето се препоушти на летна релаксација, секако заслужено и задоволна од претходниот напорен период кој го имаше на музички план.

Но кога се во прашање рекламите за некои модни брендови за облека и накит, Керол воопшто не направи пауза,напротив беше максимално ангажирана во новите кампањи кои ги преплавуваат нејзините профили на социјалните мрежи.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/КАРОЛИНА ГОЧЕВА/АНИ И ДИМИ

Меѓу пониовите фотографии се најде и таква каде носи накит со букви, односно својата ја носи меѓу градите од длабокото деколте, додека првата буква од името на сопругот Михаил, ја носи на бразлетна на раката.

Таа е една од ретките природни македонски убавици на која не и се потребни никакви естетски корекции, па иако нема силикони во градите, нејзиното деколте мами погледи и воздишки.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/КАРОЛИНА ГОЧЕВА/АНИ И ДИМИ

Инаку, кога се настапите во прашање, Каролина на 14-ти септември ќе настапи заедно со Македонската филхармонија.

Извор:vistina.com.mk

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4. СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА
Next АСТРО ПРОГНОЗА: На овие три хороскопски знаци претстојната есен ќе им донесе куп пари

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *