Накова со секси пози од базенот ќе ви го разубави денот: Надвор од вода влажна сирена, под вода како (с)експлозивно торпедо! (ФОТО+ВИДЕО)


Александра Накова како минуваат годините така е се’ позгодна, посекси, попривлечна, поатрактивна… И Кога е закопчана до грло, а особено кога е разголена до гола кожа.

Ова лето е особено  пеколно, а таа живее во најјужниот град на земјата – Гевгелија, па  морето на јужниот сосед и е што се вели „преку улица“. Но, уште поблизу, на чекор од дома ие базенот во едно од најпознатите казина, каде македонската убавивца најчесто го минува времето користејќи го за сончање, пливање и релаксација.

Секако, со секоја посета следува нова фотосеанса, нови слики со кои Накова ќе ве закова за екранот, долго да гледате во нив!

Се разбира така е и со последните објавени од базенот со кои исончаната гевгелиска убавица ќе ви го разубави денот. Зашто Накова надвор од вода, влажна и заводлива е како уморна сирена после пливање, излезена на брегот. Така привлечна и пожелна,  клекната на колена или легната над водата, со секоја поза го покажува својот раскошен телесен потенцијал.

А кога Накова ќе се нурне, гевгелиската сирена под вода се претвора во (с)експлозивно торпедо кое  секогаш точно погаѓа во целта!

Зашто има ли машко, што може да им одолее на телесната убавина и сексапилот кога  Накова ќе се соблече во бикини без оглед на нивниот дезен и ќе влезе во полниот базен!

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous Ѓоле Ѓогани жестоко го нападна Огњен Амиџиќ, а водителот ладно му спушти објавувајќи еден негов СМС! (ФОТО)
Next Посебни и привлечни: Хороскопски знак кој е роден за да победува

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *