Цеца објави невидена фотографија од детството (ФОТО)


Цеца на Инстаграм објави фотографија која досега јавноста немаше можност да ја види.

Српската пејачка никогаш не криела како изгледала во младоста, но сега објави фотографија и кога била многу мало девојченце.

Погледнете како изгледала  во разни фази од животот:

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous СТАНАЛ ДОКТОР НА 16 ГОДИНИ, А ВЕЌЕ НА 24 ИМ ПОМАГА НА СИРОМАШНИТЕ СТУДЕНТИ ДА ГО ЗАВРШАТ ОБРАЗОВАНИЕТО!
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 21. АВГУСТ 2019 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *