Сопругата на Бали Бег драстично се здебели по породувањето (видео)


Турската актерка Фахрие Евџан и сопруга на популарниот актер Бурак Озчивит се породи кон почетокот на пролетта и на свет донесе машко дете.

Оттогаш не се појавуваше во јавност, се додека деновиве турските медиуми не ги пречекаа на аеродром и ги снимија како се враќаат од смеен одмор.

ФОТО:ИНСТАГРАМ

Од фотографиите може да се забележи дека Фахрие драстично ги накачила килограмите, и тоа доста повеќе додека беше во блажена состојба.

Откако фотографиите се најдоа во медиумите и социјалните мрежи, коментарите се дека Фахрие во постпородилниот период е многу поразлична и изгледа како никогаш досега.

 

 

View this post on Instagram

 

Fahrije i Burak. Novo. #burakozcivit #fahriyeevcen

A post shared by Turske serije i glumci – Vesti (@turskiglumcivesti) on

Сепак, таа не ја симнуваше насмевката од своето лице додека ја фотографираа, но лицето на бебето повторно не го покажаа, а малиот Каан беше покриен во бебешкиот транспортер додека неговиот славен тато го носеше во рацете.

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19. АВГУСТ 2019 ГОДИНА
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 20. АВГУСТ 2019 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *