Велешанец стана познат Хитмен Играч


Македонец од Велес Ака Азирус стана про играч на познатата Хитмен 2 игра и Влезе во клубот на најпознати светцки Хитмен играчи. Веќе повеќе време е активен со играта Хитмен на неговијот Јутуб канал каде постира и аплаудира видеа од Хитмен контракти кои понекогаш сам ги прави или игра веќе постоечки. Погледнете неколку видеа испод…

Линк од каналот: Azirus Gaming

 

 

 

 

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9. АВГУСТ 2019 ГОДИНА
Next ВИДЕО: Дали знaете колку е жешко надвор?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *