Надвор е пекол ама на Инстаграм веќе врие од задникот во танга на Лина Пејовска (фото)


Секое лето социјалните мрежи се преплавени од жешки и секси фотографии од познатите Македонки. Некои „бомбардираат“ секојдневно во разни модели на бикини, а други пак можеби ќе објават една фотографија, но ќе направат вистински хаос со истата.

Таков е случајот со убавата, млада и талентирана музичка ѕвезда, пејачката Лина Пејовска.

ФОТО:ЛИНА ПЕЈОВСКА/ИНСТАГРАМ

Ова лето 2019-то Лина за првпат на Инстаграм изненади со фотографија на која позира на плажа во танга костим за капење, а од приложеното за инстантно кусо време собра бројни лајкови и коментари на сметка на нејзиниот изглед, особено задникот.

ФОТО:ЛИНА ПЕЈОВСКА/ИНСТАГРАМ

-Бакната од сонцето, пишува во описот на фотографија на која се гледа потемнетата кожа на пејачката.

„Гориш“, „Совршена“, „Како модел“, се само некои од коментарите на следбениците и фановите.

ФОТО:ЛИНА ПЕЈОВСКА/ИНСТАГРАМ

Заводлив и див поглед, раскошно тело и природна убавина која освојува, младата Лина не само со беспрекорниот глас, туку и со својот стас им е силна конкуренција не само на нејзините помлади колешки на естрадата, туку и оние повозрасните.

Извор: vistina.com.mk

loading...
Previous СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 7. АВГУСТ 2019 ГОДИНА
Next ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ГИ ОЧЕКУВА РОМАНТИЧЕН АВГУСТ: ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА МНОГУ СТРАСТ!

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *